Najlepsza lokata w Polsce – Idea Bank rozdaje pieniądze

przez | 28 lipca, 2022

Zarabianie przez oszczędzanie? Brzmi mało prawdopodobnie ale to możliwe. Aby się przekonać o tym, że oszczędności są w stanie przynieść nam zauważalny zysk wystarczy zagłębić się w aktualne oferty lokat bankowych. Choć oprocentowanie depozytów już od dłuższego czasu nie jest na najwyższym poziomie nie zmienia to faktu, że banki starają się coraz bardziej o pozyskanie nowych klientów, którzy zdecydują się na ulokowanie swoich pieniędzy.

Lokata Happy

 

Zdecydowanym liderem rankingu najlepszych lokat na Polskim rynku jest Lokata Happy, Idea Banku. W ostatnich miesiącach popularnością cieszą się promocyjne oferty lokat skierowanych do nowych klientów banków. To one posiadają najlepsze warunki i trudno wskazać inne produkty, które zapewnią równie wysokie odsetki. Nie zmienia to faktu, że dzięki temu coraz chętniej deponujemy gotówkę w bankach i lokowanie oszczędności w bankach cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Lokata Happy to usługa krótkoterminowa, która maksymalny okres umowy określa jako 3 miesięczny. Oprocentowanie zamrożonej gotówki to aż 5,00%. Maksymalna kwota jaką możemy zdeponować na promocyjnej lokacie to 10 000 złotych. Idea Bank nie wymaga od konsumenta dodatkowego założenia konta osobistego lub skorzystania z innych produktów bankowych. To najlepsza lokata ze względu na bardzo wysokie oprocentowanie, które przewyższa standardowe oferty depozytów nawet o 2,00%. Dzięki temu – szczególnie gdy wartość pieniędzy nie maleje pod wpływem inflacji, to niezwykle interesujące narzędzie do bezpiecznego inwestowania i oszczędzania pieniędzy.

Otrzymaj gwarantowaną premię w wysokości 50 złotych

 Łączenie promocji nie jest nowością, choć coraz rzadziej obserwujemy takie rozwiązania w przypadku lokat terminowych. Tym razem to właśnie znana wszystkim, najlepsza lokata dodatkowo oferuje gwarantowane pieniądze w postaci premii za skorzystanie z usługi Idea Banku.

Od 8 września do 5 października 2014 roku, każdy kto założy Lokatę Happy i wypełni warunki dotyczące promocji, otrzyma na zakończenie umowy kwotę 50,00 złotych jako prezent. Jest to z pewnością możliwość dodatkowego pomnożenia oszczędności i warto zainteresować się lokatą, jeżeli do tej pory jeszcze jej nie założyliśmy.

Co zrobić aby otrzymać premię? Wystarczy, że:

  • W odpowiednim terminie, czyli do 5 października, założymy profil na stronie banku, w odpowiedniej zakładce dotyczącej promocji.
  • Potwierdzimy rejestrację.
  • Wypełnimy internetowy wniosek o lokatę na promocyjnych warunkach.
  • Wpłacimy oszczędności na wskazany rachunek.
  • Uzupełnimy profil na stronie związanej z promocją.

Podsumowanie oferty

Zastanawiając się czy warto skorzystać z tej usługi, przede wszystkim trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy bezpieczne oszczędzanie, właśnie poprzez lokaty bankowe jest dla nas interesujące. W przypadku gdy właśnie taka forma inwestycji pasuje do naszej ideologii, Lokata Happy wraz z dodatkowym bonusem, pod postacią premii, będzie jak najbardziej warta uwagi i utwierdzi nas w przekonaniu, że to bezkonkurencyjnie obecnie najlepsza lokata.