Kredyt na rachunki 2000 złotych na trzy miesiące.

przez | 24 kwietnia, 2022

Alior Bank.

Może zdarzyć się sytuacja, kiedy zabraknie nam pieniędzy na spłacenia rachunków w danym miesięcy. Powodów zaistnienia takiej sytuacji może być wiele. Możemy mieć opłatę za ubezpieczenie samochodu, czy też przyszła nam duża nadpłata za światło. W takiej sytuacji można wziąć kredyt z szybkim terminem spłaty. Może być to kwota 2000 złotych na okres trzech miesięcy. Taką ofertę znajdziemy między innymi w Alior Banku. Jest to pożyczka internetowa z oprocentowaniem nominalnym 9,99%. Bank nie pobiera prowizji, ani też nie wymaga dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Odsetki w tym przypadku będą niewielkie i wyniosą 33 złote. Dokładnie tyle samo wyniesie nas całkowity koszt takiego kredytu. Rata kredytu będzie przez trzy miesiące równa i wyniesie po 677,80 złotych. Jeżeli znajdziemy się w trudnej sytuacji, kiedy kwota 2000 złotych jest nam bardzo potrzebna warto skorzystać z takiego kredytu. Nie będzie nas wiele kosztował, a zapewni nam spokój że mamy potrzebne nam pilnie pieniądze.

Toyota Bank.

Bardzo podobną ofertę proponuje nam Toyota Bank w ofercie pożyczki gotówkowej. Tutaj rata będzie niewiele wyższa i równa 698,14 złotych. Prowizja jaką naliczy nam bank wyniesie 10%, ale dodatkowo trzeba zapłacić 60 złotych z tytułu prowizji. Odsetki będą wynosiły w okresie kredytowania 34 złote. Po zsumowaniu odsetek i prowizji ten kredyt będzie nas kosztował 94 złote. Różnica w porównaniu do poprzedniej oferty jest dosyć wysoka, bo aż trzy razy wyższa. Co prawda oprocentowanie jest zaledwie o 0,1% wyższe, ale naliczenie prowizji od udzielonego kredytu sprawi, ze ta oferta będzie dla kredytobiorcy mniej korzystna niż oferta jaką przygotował Alior Bank.

Kredyt gotówkowy w Banku Santander.

Kolejna z ofert to kredyt gotówkowy w Banku Santander. Z trzech prezentowanych w tym artykule ofert, ta będzie najdroższa. Rata kredytu przez trzy miesiące będzie równa i wyniesie 704,84 złote. Prowizja banku jest równa 79,80 złotych. Co do oprocentowania nominalnego jest ono takie samo jak w przypadku pożyczki internetowej w Alior Banku. Nie ma konieczności wykupienia dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Kwota nie jest duża i bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Odsetki w tym kredycie będą wynosiły 35 złotych. Po zsumowaniu odsetek i prowizji kredyt będzie nas kosztował 115 złotych.